Om Oss

WWW.BYTAKOK.SE

Vi är ett företag som löser era köksrenoveringar eller nybyggnationer. Vi hjälper er med allt som rör köket och lite tilI, i våra Team ingår Köksdesigner, Konstruktörer, Plattsättare, Vvs,  målare, elektriker,  Montörer är utbildade av Ikea Sverige AB. Vi jobbar i hela mellan Sverige.

Vi har monterat över 500 kök så vi har koll på det vi gör!!

 

 

IKEA

 Visste du att Kök & Inredning har ett stort samarbete med IKEA, där vi utför montage och installation av deras kök?

IKEA är en storleverantör av kök - och allt fler vill ha hjälp med såväl leverans som montering och installation. Tillsammans med Kök & Inredning erbjuder IKEA komplett köksinstallation som består av förbesiktning, montering och installation av kök, installationer av vatten och avlopp samt installation av el.

Vi är även samarbetspartner till IKEA i ett avtal som innefattar hantverkstjänster för IKEAS kundreklamationer i Sverige.

Vi utför dessutom uppbyggnad och ombyggnad av utställningar  i IKEAS varuhus.

 

 

 

 

 

 

 

Ett köksbyte hos oss innebär en enkel resa det granterar vi !


De flesta normalstora kök vi monterar gör vi på 5 dagar inkl all Vvs, El, ventilation, golvläggning, målning och Plattsättning.

Börjar vi på Måndagen så river vi ute hela köket och ni tar med matkassarna på fredagen och lagar er första meny i ert nya fina kök.

Låter väl helt underbart istället för fler veckor i kaos!!

Vi har många referenskunder som ni gärna får kontakta om detta låter för bra för att vara sant.


Det ska vara en enkel resa  hela vägen !!

Vi har många referenser som vi använder och vill även ha er som referens.

Köksdesigner

Montörerer

Målare/plattsä

Konstruktör

MÖT VÅRAN PERSONAL


Här har du  personalen på Bytakök.se.

Tora Brandström

Köksmontör

Tora@bytakok.se

070 458 99 87

 

Frippe Bruun

Plattsättare/Köksmontör

bjorn@bytakok.se

‭070-334 63 93‬

Paula Wiklund

Köksdesigner

paula@bytakok.se

Björn Johansson

Ledande köksmontör

bjorn@bytakok.se

070 334 63 93

Jimmy Markström

Montör

jimmy@bytakok.se

0702-554945

Snorri Freyr Bergqvis

Montör

snorri@robbansbygg.se

070 566 80 07

 

Trond Evensen

Målare/Plattsättare

trond@bytakok.se

 

Kaj Nordin

Montör

kaj@bytakok.se


Robert Wiklund

Montör/Köksdesigner

robban@bytakok.se

0702-551164

Linus Wiklund

Montör/Roddare

linus@bytakok.se

Stefan Eldstål

Montör/Snickare

stefan@bytakok.se

0762-326 689

Ring eller maila och boka tid

0702-551164   info@bytakok.se

Follow Us

© All Rights Reserved.